4you peníze na internetu

Amway podvod

Nový příspěvek - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4919":
Vlasta
Amwayák nemá žádné kamarády, jen klienty. To je má kamarádka.
Rasputin
Se divim, že Amway existuje. Já do dělal několik měsíců a bylo to šílený. Sekta!
zuber
Amway je sekta, která ničí manželství. Karád se díky a may rozvedl, protože jeho žena magořila, že to bylo k nevydržení. Stačí vidět ten jejich seminář (já tam jednou byl) - vymejvárna největší.
Petr
V Amway jsem byl několik měsíců a musím říct, že se jedná o sektu. Varuju všechny!!!
fero
Zatímco při osobním setkání Vám o svých příjmech může každý lhát doslova jako Pinocchio, v auditované účetní závěrce toto možné není. Tyto údaje o Amway je možno dohledat z dostuponých zdrojů zde (nová stránka).
Údaje z těchto závěrek jsou pak ještě daleko horší, než autor článku kdy předpokládal. Konečně přesně víme, kolik milionů Kč ročně firma Amway rozdělí na odměnách svým distributorům. Podle závěrky firma v roce 2011 rozdělila svým distributorům na odměnách částku 94 045 000,-. V roce 2012 to pak bylo 93 684 000,-.
Sama o sobě jsou tato čísla nic neříkající a bohužel v závěrkách není uvedeno, kolik měla Amway podnikajících distributorů a kolik samozásobitelů, kteří si jen čas od času objednávají produkty. Amwayáci to samozřejmě nikdy nikomu neřeknou, protože si pak každý z nich podle potřeby může hrát na velkého podnikatele, nebo naopak na samozásobitele podle toho, jak je to v anonymních diskuzích zrovna potřeba.
Ale nakonec přeci jen nějaká data máme: http://www.amway-fakta.cz/opravdu-se-daji-v-amway-vydelat-penize/
V článku „Opravdu se dají v Amway vydělat peníze“ nám Amwayáci částečně poodhalili, jak je na tom špička Amway, takže se dá odvodit, co zůstane zbytku níže postavených distributorů. Pokud si myslíte, že jsou to drobky, máte pravdu…
Ve výpočtech byly použity jen hodnoty průměrných měsíčních příjmů. Po sečtení ročních příjmů 91 vysoce postavených lidí v českém Amway nám vyšlo, že v roce 2011, kdy odměny za celý rok činily 94 045 000,- si jen těchto 91 lidí přišlo na 68 240 796,-. Těchto 91 lidí se tak podle údajů z Amway podělí celkem o 72% veškerých provizí. Na všechny ostatní distributory zbylo jen 25 804 204,-, tedy necelých 28% provizí.
Kardinální otázkou tedy zůstává, kolik ostatních, z údajných 25 000 členů, tedy podniká a kolik jsou jen samozásobitelé. Jsou jen dvě možnosti. Buď je p
Pepe
A po názorech čističe a Victora, Amway podnikatelů, zde můžete najít i názory lidí, kteří pro Amway nepracují:
http://amwey-business.cz/ smiley
Čistič
http://www.amway-fakta.cz/skutecne-tvrdi-odbornici-ze-amway-je-sekta/
Victor
Dporučuji: http://www.amway-fakta.cz/
pravda o mAmway
Dsss
Amwayáci mají hlavně zájem o mladý lidi. Mi říkal můj známý, je to kamarád Romana Hassmanna.

Víte proč? Mně tenkrát bylo 17 let. Vidíte lidi, co mají cash…apod. logický řeči…dává to smysl. Tak jim na to skočíte. Mladý lidi nemají totiž zkušenosti, možná jsou naivní jako jsem byl já. Nechají se lehce oblbnout.

Nepočítejte, že si to podnikání vyzkoušíte pouze za 5 tis. a lístek na seminář. Počítejte další náklady – knihy, Cds, cestovné, semináře a body budete muset dělat a poté, co Vás zpracují, tak to budete dělat dobrovolně, takže Vás každý měsíc bude stát to vaše podnikání min. (100b. – 5 tis., lístek 350 Kč, cestovný apod.). Pokud budete brát tento byznys vážně, já jen tenkrát jak debil poslouchal, tak jsem se to snažil dělat.

Jejich školící materiály od podnikání po produkty jsou většinou lži, ale mají to dobře zabalený, takže Vám to bude dávat smysl a možná to akceptujete.

Amway je špína. Respektive ty lidi tam, jsou prolhaný. Manipulace s lidmi to už se učí v těch knihách, takže to budete moci využívat ve škole, já to dělal. Zapojí Vás do základy esoterniky. . . . (většina Amwayáků ani neví, co to je za „učení“.). Na seminářích je podporována magie a na CDs též, oni to ale neučí jako magii/okultismus/esoteriku. Ty učení jsou i tady v ČR a lidi se to učí, ale neví, jaké síly ve skutečnosti využívají.

Pozor, ale tyhle lidi nevystupují jako jako lháři, manipulátoři apod. jsou fajn, pokecáte si s nimi.
Niki
VYDĚLEJ PENÍZE S ČESKÝM PROJEKTEM!!

Máte možnost stát se součástí českého projektu, který byl vyvíjen posledních několik let. Buďte u toho i vy a to hned od začátku. Můžete vydělat pěkné peníze!!

Nyní máte příležitost být u zrodu nové technologické služby, která doslova pohne světem.

Díky mobilní technologii změní způsob, jakým se lidé dopravují z místa na místo, a vygeneruje miliony transakcí, ze kterých můžete profitovat.

Jedná se o koncept "komunitního podnikání", kde my máme nápad a produkt a ti, kdo nám jej pomohou rozšířit po celém světe, z toho mohou profitovat.

Registrace je samozřejmě zdarma, a to na linku:

http://www.joinsomethingnew.com/cs/fu28fu12
Zvací kód je 4HB4EZ

1  
2  
3  
..  
10  
20  
..  
29