4you peníze na internetu

Možná to znáte - video

Znáte to? - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9570":
Lubo Pářa
No já Amwayák jsem, ale takovýchto lidí je mi dost líto. Samozřejmě jsem už párkrát narazil na podobné chování, přestože zde to bylo ukázáno jako obrovský extrém a spíše taková parodie, od níž se to velmi liší.

Jen k tomu videu bych chtěl říci, že ten konec je až až až moc, až příliš přehnaný i přestože je to parodie.

Zabíjet člověka, který nejspíš není duševně zdravý, jen protože je příliš otravný, to vidím jako opravdu veliký extrém.

Jinak k tomu, jestli je toto jednání ubohé nebo ne v porovnání toho, zda budete zaměstnanec, nebo podnikatel, tak tento způsob zajištění odbytu a růstu podnikání není rozhodně nejlepší způsob.

I mezi námi Amwayáky, dovedete si představit, že by s vámi chtěl začít podnikat člověk, který se nakonec zaregistroval jen proto, že jste jej uhnali? Nebo že by si ten váš dotyčný měl představit, že sám bude takto někoho uhánět?

Ten systém je dokonalý. Jen jej musíme umět využít a dobře ho zprostředkovat lidem. Lidí je mnoho, ne jen ti, které známe osobně. Když se někdy naučíte mluvit s neznámými lidmi, pak to pro vás bude tak jednoduché, že vám všechny příležitosti ohledně zprostředkování čehokoli budou jen padat do klína.

Pro ty ostatní: jen protože je Amway mezi MLM největší a nejznámější, nemusí hned znamenat, že se jedná o podvod.Lubo Pářa www.amway.4fan.cz
aliencz_1
Co na to říct, určitě jsou takovýto lidé v každém systému, banka, zdravotnictví, školství, obchod, výroba, prostě všude. A také v Amway. naštěstí je jich málo a nikdy nic nevybudují. Obchodník, který se takhle hloupě chová, nikdy nebyl na žádném školení, poradě, vzdělávací systém nezná, nečtl jedinou knihu o systému, o podnikání, o jednání s lidmi. nemůže být úspěšný, nikdy. BOhužel ani to mu později nedává žádné právo na Amway nadávat. Může si za t osám, ignoroval od počátku systém, který dokonale funguje. Znám systém velmi dobře a věřte, že tohle v něm tedy rozhodně není. Ale to už tak bývá, že si lidé něco namluví a začnou si zavedené a funkční postupy dělat po svém. A také proto 80% nových živnostníků, do dvou let zase skrachuje. znovu opakuji, Amway za to nijak nemůže a komu tohle nedává smysl, není mu nijak pomoci a Amway není pro něj. To je prostě fakt.
____________________________
aliencz.brno@gmail.com
Honza Š.
Bereniko, obávám se, že ty jsi opravdu nepochopila o co tu jde. Jsou tu lidi co mají základní vzdělání a vydělávají si tím nehorázné peníze. Je jich míň, ale jsou tu. Každý kromě většiny slabomyslných lidí to může dělat a vydělat si tím. Stačí jen chtít... Jediný důvod proč by jsi cokoliv nemohla dosáhnout nebo se tomu alespoň přiblížit je ve tvé hlavě.
Martin K.
Bereniko, srovnej si v hlavičce co je ubohý, jestli být zaměstnanec a nebo majitel byznysu... Ty si příklad 100% zaměstnance, na vlastnění jakékoli společnosti nepotřebuješ školské vzdělání :) jsem rád, že dáváš dobrý příklad, že to opravdu může dělat jen 5% lid... měj se ;)
Jo zapoměl jsem se podepsat, pardon. Harry Cuppersmiley
Notak lidi, trochu víc seběvědomí, pamatujte, že když na někoho ukazujete, tak čtyři prsty míří na vás.A kamarád není ten, kdo tlačí, ale ten kdo odmítá. Chce si to trochu srovnat v hlavě.smiley
berenika
To video vystihuje vše. Taky mi takhle uhání. Je to ubohý. Hledám si ted práci, ale takhle bych se nikdy neponížila. Nicméně je to běžná praxe. Nejhorší je, že to na mě praktikuje kamarád, a o to je to horší. Že i kamarádství dlouholété mu za to stojí. Já bych to neobětovala. VŠECHNO JE VELICE PODEZŘELÉ, KDYŽ TĚ NABÍZÍ PRÁCI (HLAVNĚ KDEKOMU), ANIŽ JE ZAJÍMÁ VZDĚLÁNÍ A PRAXE A SLIBUJÍ TĚ KDEJAKÉ VÝDĚLKY!!! UŽ TO JE JASNÉ, ŽE JDE O PODVOD.......
Jiří Kučera
No, já nevím, ja pod sebou chci jen aktivní lidi a kdybych někoho takhle nutil, tak by mi systém nefungoval. 95% lidí má zaměstnaneckou mentalitu a jn 5% lidí se hodí pro podnikání. toto já respektuji a proto když pod sbe zařadím 2 z deseti lidí, tak pouze jeden ze čtyř lidí podemnou bude aktivní. je to normální.