4you peníze na internetu

Blue4net? NE!

Poslední dobou se na internetu rozjíždí mánie s názvem Blue4net.  Já bych to však zařadil do propadákových akcí jako bylo hellomobile.cz a emailing.cz.

Co je cílem systému: cílem systému je vytvořit pro nás provizní systém, díky kterému budeme dostávat za nákup v určitých obchodech určité procento provizní částky. Nápad OK. Provedení KO. Proč?
1) Není tu žádná výrazná motivace, aby člověk v tomto systému nakupoval.

2) Abyste vydělali alespoň 10 000Kč měsíčně, budete pod sebou muset mít dostatek lidí, kteří nakupují!! A to je v tomhle systému velký  problém!!

3) Abyste dostávali větší bonusy za nákupy a za nákupy vašich referrálů, musíte si koupit licenci. A teď vzdávám hold Amway, tady licence stojí 10 000Kč.

4) Připadá mi to jako letadlo. Za vaši registraci dostane váš nadřízený kolem 3500Kč.  Takové praktiky jsou ještě legální??

Pro někoho možná krátký příspěvek, ale výsledek je jasný: Nemá cenu vrhat svůj čas do projektů, z kterých mi toho moc nekápne. Velké riziko by mělo být hrazeno velkými výnosy, které tu ovšem chybí. Řeči, že budete mít  30 000Kč za měsíc jsou naprosto zcestné.
Posledni komentare
15.06.2009 22:44:56: Máš špatné informace o ceně licence amway. Licence stojí cca 1300 a obnáší spoustu materiálů a pomůc...