4you peníze na internetu

IsabelMarco

Cena za klik:       0,01$   (0,015$ premium)
Cena za ref klik:  0,007$  (0,01$   premium)
Počet reklam:     15+


Na platby si tady počkáte kolem měsíce jako standartní uživatel. Pokud tuto maličkost prominete, stane se pro Vás IsabelMarco číslem 1 v PTC. Podle mých zkušeností denně kolem 30-ti reklam. Skvělé hodnocení za klik referrálů. Tato klikačka by měla být i mezi vašimi. 
Časy se změnily a Isabel přestala vyplácet standartní uživatele. Stále ovšem platí, že je s touto PTC nejlepší výdělek. Jestli pravidelně odklikáváte reklamy, nebude pro vás problém si  konvertovat peníze na premium účet - čímž vyděláte víc a dostanete zaplaceno - chce to ale této PTC věnovat více, no spíše hodně času.
Otázka, zda-li je Isabel důvěryhodná, když vyplácí jenom premium uživatele, je na místě. Možná si říkáte, že za chvíli skončí úplně. To je ale ve hvězdách. Ze své praxe mohu říct, že existují klikačky, které vyplácely jen premium a po několika měsících začly vyplácet i standartní uživatele. Jak to bude u Isabel, těžko soudit, ale za podmínek, které panují teď, je Isabel nejlepší možností, jak si vydělat nejvíce peněz v oblasti klikaček.