4you peníze na internetu

Výdělek na PTC

Kolik na tom můžu vydělat?

Předpokládejme, že budete zaregistováni u 5 PTC firem. V každé budete mít 4 referály. Každý den bude ke shlédnutí 10 reklam denně za 0,01$ za 1 reklamu. Za shlédnutou reklamu vašeho referála dostanete 0,005$.

Váš výdělek:
0,01 * 10(počet reklam) *5(počet PTC firem) * 30(počet dní v měsíci) = 15$

Výdělek vašich referálů:
0,005 * 4(počet refů) * 10(počet reklam) * 5(počet PTC firem) *30(počet dní v měsíci) = 30$

Váš celkový výdělek: 45$ (asi 900Kč)

Zdá se vám to málo? Tento příklad byl počítán s tím, že získáte pod sebe pouze 4 referály a budete zaregistrováni u 5 PTC firem. Nic vám však nebrání se zaregistrovat u více PTC firem, nebo sehnat pod sebe další referály.

Byl bych rád, kdybyste u Vašich registrací uvedli do kolonky toho, kdo vás doporučil, jméno frey9 . Ne proto, že teď čtete tyto stránky, ale proto, že jestli se zaregistrujete alespoň u 3 PTC firem pod jménem frey9, nabízím vám formou emailu tyto bonusy:
1) Aktualizované seznamy SCAMU
2) Informace o nových PTC
3) Informace, jak získat z vašich známých, přátel či cizích lidí na internetu své referály
4) informační podporu

Někteří lidé nabízejí za to, že se pod ně zaregistrujete, tzv. refback(tj. procento z částky, kterou jim vyděláte). Tady bych Vás chtěl varovat, jakou bude mít takový člověk motivaci vás zpětně vyplatit?, zvlášť jde-li o peníze. Navíc se mu budete muset připomínat mailem. Já vám nabízím již výše zmíněné informace. Informace jsou v dnešní době hlavním měřítkem úspěchu. Kdo je má, má úspěch. Navíc vám k těmto informacím budu posílat prověřené a uživateli nejlépe hodnocené možnosti investování peněz na internetu, kde si i menší částku můžete výhodně zúročit. Všechny mnou poskytnuté informace vám budou chodit pomocí emailu. Tyto informace můžete poskytovat vašim referálům a dát jim tak najevo, jaké je to pro ně výhoda. To je výhra jak pro vás, tak pro mě.
Je to také má zásada, myslet způsobem VÝHRA-VÝHRA.

Po registrování do oněch alespoň 3 PTC mě kontaktujte na email: 7.7x@seznam.cz a já vám zašlu slibované informace. Nezapomeňte uvést, do kterých stránek jste se přes můj nick registrovali a jaký je váš nick. Je to jednoduché. Bez vloženého kapitálu. Nulové riziko. Tak proč to nezkusit?

V menu na levé straně naleznete seznam PTC. Doporučuji tyto: Neobux, Ara-Bux, IsabelMarco.