4you peníze na internetu

Rizikové investice

Velké riziko, velký výnos

V tomto okénku představím možnosti, díky kterým se dá vydělat velké množství peněz. Ano, dá se vydělat velké množství peněz. Toto tvrzení však neplatí vždy, neboť místo vysokého výdělku můžete přijít o mnohem více, tedy o vaši vloženou částku...Vítejte ve světě rizikových investic.

Existují firmy, které vám slibují nehorázné výnosy, když do jejich programu investujete finanční částku. Většinou mají na webových stránkách napsáno, čím se zabývají a jak vaše finance výhodně zhodnotí a hlavně to, že se vůbec nemusíte bát. Také občas narazíte na informace, že pro danou firmu pracují špičkoví a dokonalí zaměstnanci(kteří mimochodem opustili své kdysi skvělé placené místo, aby mohli přejít sem, kde jejich příjem závisí také na tom, zda lidé pošlou peníze, aby je později mohli investovat? - Nevěřte zase všemu )

Nikde není psáno, že se firmy opravdu nepokoušejí dělat program, který mají napsaný na svých stránkách, ale nikde také není psáno, že jsou jen sběrnou peněz, kterých je v oblasti rizikových investic většina.

A co to vlastně je sběrna peněz? Je to označení pro firmu, která nabízí vysoké zhodnocení, když vložíte do jejich programu peníze. Ve skutečnosti však žádný program nemají, a vydělají si vysoce tím, když do nich lidé začnou vkládat peníze. Jak to vypadá? :
Pan X vloží 1.1.2009 do firmy 100Kč (firma slibuje 20 procentní výnos za 1 týden), Pan Y vloží 5.1.2009 do firmy také 100Kč. Firma 7.1.2009 vyplatí panu X 120Kč (20Kč vezme z částky pana Y). Pana Y už firma nevyplatí a má zisk 80Kč (tedy 80 procent původní částky).
To je princip, na kterém funguje většina takovýchto firem, ovšem s větším počtem uživatelů.

Jak se tedy ubránít investování do špatných investičních programů?
Buď budete spoléhat na svou intuici a své štěstí (tímto způsobem si opravdu můžete vydělat hodně peněz, ale také přijít o hodně) nebo používat nějaké vámi určené modely propočtů: jako např. budu investovat jen do těch programů, které jsou nejnovější, protože jestli budu jako uživatel na začátku, budu téměř jistě vyplacen  nebo např. budu investovat jen do těch společností, které jsou alespoň 1 rok funkční (moc jich není), protože v nich mám největší důvěru.

Nejnižší investovaná částka bývá většinou 10 dolarů. Co to znamená? Že jestli nebudete jednou vyplaceni, nechoďte v pátek do hospody a ještě vyděláte:)

Už je jen na Vás, jestli to zkusíte, můžete hodně získat, můžete hodně ztratit. Jedno je však jisté, jestli budete investovat podle nějakého vámi uváženého modelu, máte větší pravděpodobnost, že si pěkně vyděláte, než pravděpodobnost, že byste vyhráli ve Sportce.
Poslední komentáře
21.02.2010 12:00:08: Tak tedy MLM potupen a zadupán do země a zlodějna vyzdvižena do nebe pan "redaktor" musí být pěkně n...
23.09.2009 13:31:42: Tohle JE skutečné letadlo. Žádné výrobky, žádná produkce, jem machynace s penězi, které s jistotou u...
06.07.2009 18:29:48: Neslyseli jste o paysecu?je to nejaka novinka od hellomobile.
15.06.2009 22:56:43: Tak spíše, než multi-level marketingu bych se vyhnul tomuhle